CZ    DE

poslední zprávy

01/03/2019

Hledáme vhodného kandidáta na pozici ŘIDIČ MKD

číst více ...


Najdete nás také na


O firmě

Zabýváme mezinárodní kamionovou dopravou specializující se na země Evropské Unie. Veškerá přepravy jsou zajišťovány ekologickými vozidly a za přísného dodržování mezinárodních předpisů o provozu a bezpečnosti práce zabraňujících obecnému a ekologickému ohrožení. Zajišťujeme také přepravy v úzké spolupráci se smluvními dopravci.Management a administrativa firmy je složena výhradně z rodinných příslušníků. Naše podnikání bylo založeno na kvalitě poskytovaných služeb, spolehlivosti a zodpovědném přístupu k vlastním výkonům.

Přestože nejsme velká firma, získali jsme pevné postavení v konkurenčních podmínkách dopravy. Přepravy realizujeme především prostřednictvím vlastního vozového parku vozy do 40t celkové hmotnosti. Součástí je i komplexní pojištění nákladu. Jazyková znalost dispečerů a řidičů je samozřejmostí.

U našich zaměstnanců klademe důraz na příjemné vystupování, pružné a objektivní jednání. Naší silnou stránkou je spolehlivost, zodpovědnost a kvalita nabízených služeb, které jsou poskytovány nepřetržitě 24 hodin denně.


Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem