CZ    DE

poslední zprávy

01/03/2019

Hledáme vhodného kandidáta na pozici ŘIDIČ MKD

číst více ...


Najdete nás také na


Naše služby

Mezinárodní kamionová doprava vlastími vozy do 40t celkové hmotnosti

Autodoprava Mantatrans s.r.o. pro Vás zabezpečí jakýkoliv druh nákladní přepravy po celé Evropě.

Máme moderní vozový park a naše kamiony plní náročné ekologické předpisy a požadavky na bezpečnost silničního provozu. V současné době provozujeme všechna vozidla na mezinárodní kamionové dopravě v ekologické normě Euro 5, Euro 5 EEV a Euro 6. Průměrné stáří našeho vozového parku jsou dva roky. Díky tomu spoříme na ekologických poplatcích a mýtném, a proto Vám můžeme nabídnout i výhodné ceny mezinárodní kamionové dopravy.

Vnitrostátní kamionová doprava vlastími vozy do 40t celkové hmotnosti

Autodoprava Mantatrans s.r.o. se, spolu s mezinárodní kamionovou dopravou, zabývá také vnitrostátními přepravami. Nabízíme celovozový i dokládkový systém. Zabezpečíme pro Vás jakýkoliv druh nákladní přepravy a spedice po celé ČR. Dle individuální domluvy Vám garantujeme doručení zboží do 24 hodin. Vnitrostátní přeprava je realizována plachtovými vozy a skříňovými dodávkami. Máme možnost použití zvedací plošiny s paletovacím vozíkem.

Každé naše vozidlo pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu je vybaveno systémem satelitního sledování, které slouží pro kontrolu trasy, počtu ujetých kilometrů či přesnější stanovení doby dodání přepravovaného zboží.

Spedice

Naše specializované spediční oddělení dokáže zprostředkovat a zajistit jakoukoliv přepravu vašeho zboží po celém světě. Dokážeme splnit veškeré požadavky zákazníka, a to prostřednictvím vozidel smluvních dopravců na základě dlouholeté spolupráce.


Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem