CZ    DE

poslední zprávy

01/02/2018

Hledáme vhodného kandidáta na pozici ŘIDIČ MKD

číst více ...

Najdete nás také na

Kariéra v MANTA Trans s.r.o.

Náplň práce:

  • přeprava zboží po celé EU vozidly do 40t celkové hmotnosti

Požadavky:

  • řidičský průkaz skupiny C
  • profesní průkaz, psychologické testy a digitální karta řidiče
  • praxe alespoň 1 rok vítána, ale není podmínkou
  • spolehlivost a časová nezávislost
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Cheb, Plzeň

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení vyplácené v přesném termínu
  • práce ve stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • HPP na dobu neurčitou
  • nový vozový park

Snažíme se být nejlepší v tom, co děláme, a proto potřebujeme kvalitní a spolehlivé spolupracovníky do našeho týmu, abychom mohli uspokojit veškeré požadavky našich zákazníků.

Chtete-li se stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis na e-mail: mantatrans@centrum.cz, volejte na tel.: +420 608 801 178 nebo použijte rychlý kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Těšíme se na spolupráci MANTA Trans s.r.o.